Hakkımızda | Çağlayan Elektrik 
+90 216 396 8 799 info@caglayanelektrik.net

Hakkımızda


Firmanın kurucusu Yusuf ŞEN, 1983 yılından itibaren Alçak Gerilim-Orta Gerilim-Yüksek Gerilim alanında faaliyet göstermeye başlamış, 1995 yılında Çağlayan Elektrik Taah.San.Tic.Ltd.Şti. yi  resmi olarak kurmuş ve Günümüze kadar Elektrik sektöründe faaliyet göstermesine büyük katkılar sağlamıştır, ve halen daha Kurucu Onursal başkan olarak hizmet vermeye devam etmektedir.

2000-2005 yılları arasında TÜRKŞEN KABLO markası adı altında kablo üretim faaliyetleri gerçekleştirilmiştir. İlk başta küçük bir atolye de imalata başlanmış,sonrasında Orta dereceli tesiste üretime devam edilmiştir. NYA,NYFAZ,TTR(FFV),NYM,NYY,Zayıf akım, dinamit patlatma kabloları vs. çeşitli ürünler imal edilmiştir.Türkiye'nin dört bir yanına kablolarımız müşterilerimize ulaştırılmış ve kablo sektöründe adını duyurmuştur. Şirket içi Politikalar sebebiyle, faaliyetlerini sona erdirmiştir.

2015 Yılında Şirketimizde Yusuf ŞEN, tüm hisselerini EMO SMM Elektrik-Elektronik Mühendisi ünvanlı Reha ŞEN' e devrederek, Şirketimiz Elektrik Elektronik Mühendisliği SMM alanında da faaliyet göstermeye başlamış olup, Hizmet Politikamıza yeni bakış açısı kazandırılmıştır.

Çağlayan Elektrik Taahhüt Mühendislik San.Tic.Ltd.Şti olarak; Taahhüt, OG, YG, AG, TM, ENH, Müteahhitlik, Mühendislik, Tasarım, Projelendirme alanlarında hizmet vermekteyiz.

Firmamız EMO İstanbul Tescilli  olup, SMM-BT Belgelerine sahiptir. Elektrik Mühendisliği kapsamında; Müşavirlik, Danışmanlık, Test-Ölçüm hizmetleri, YG İşletme Sorumluluğu faaliyetleri gerçekleştirmektedir.Topraklama Ölçüm Hizmetleri, Elektrik İç Tesisler Denetimi, Trafo İşletme Sorumluluğu, Trafo Merkezi Bakımı ve YG OG Elektrik Arıza Bakım Onarım ana faaliyetlerimizdir.Yüksek Gerilim alanında Uzman ekiplerimizle 7/24 İstanbul içi anında hizmet vermekteyiz. 

Sektördeki fırsatları değerlendirerek iş ortaklarımıza, müşterilerimize, çalışanlarımıza, tedarikçilerimize ve topluma değer yaratmayı amaçlıyoruz. Hedefimize sürekli gelişim anlayışı içinde inovasyon, ekip çalışması, değerlerimize bağlılık ilkemizin ışığında ilerleyeceğimize inanıyoruz.

 

© 2018 Çağlayan Elektrik. Tüm Hakları Saklıdır.