Paratoner Kontrol Hizmeti | Çağlayan Elektrik 
+90 216 396 8 799 info@caglayanelektrik.net

Paratoner Kontrol Hizmeti


28628 Sayı ve 25.04.2013 tarihli resmi gazetede yayınlanarak yürürlüğe giren iş ekipmanlarının kullanımında sağlık ve güvenlik şartları yönetmeliği ile Yıldırımdan Korunma Tesisatının yılda bir defa periyodik kontrolü zorunlu hale getirilmiştir.
SMM Elektrik Mühendisimiz tarafından Paratoner , Faraday Kafesi vb. Yıldırımdan Korunma Ekipmanları Kontrolü ve Topraklama Direnci ölçümü yapılıp, EMO SMM Elektrik Mühendisi Onaylı Rapor verilmektedir.

Raporlarımızı kullanabileceğiniz başlıca alanlar; TSE Hizmet Yeri Yeterlilik Belgesi, İşçi Sağlığı ve İş Güvenliği Tüzüğü kapsamında Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı Denetimleri, Belediyeler vs. Resmi Özel Amaçlarda kullanabilirsiniz.

Ölçümlerimizde Uluslararası Lab.Kalibrasyon Sertifikalı ve TURKAK Tescilli Lab.Kalibrasyon Sertifikalı Çok Fonksiyonlu Ölçüm Cihazımız kullanılmaktadır.

Başlıca Ölçüm Yaptığımız Alanlar: Fabrikalar, Yüksek Gerilim Tesisleri, Çimento-Beton Tesisleri, Kimya Laboratuvar Tesisleri, Hastaneler, Bankalar, Okullar, Bina, Yapılar, AVM, Plaza, Rezidans, Otomotiv Sektörü, Yemek Üretim Tesisleri vb. Alçak Gerilim Tesisleri.

© 2018 Çağlayan Elektrik. Tüm Hakları Saklıdır.